یا محبوب

 

اطلب العلم الی المحد الی الحد

 

سلام به همه دوستان عزیزی که همیشه منو شرمنده محبتهاشون می کنند و با حضور گرمشون تو این وبلاگ باعث دلگرمی من میشن. ( خب منم شرمندشون کردم وبه وبلاگهاشون سر زدم)

خلاصه اومدم که از همه شما خداحافظی کنم و حلال بودی طلب کنم. ببخشید اگه تو این مدت زیاد مزاحمتون میشدم و به وبلاگاتون سر میزدم و همتون رو شرمنده میکردم. و منم حلالتون میکنم که به من سر نمیزدید. البته اونایی که لینکاشون اون بغل هستش مستثنا هستند.

خب بسه، خیلی خوشحال نشید چون فقط تا پانزدهم تیر از دستم خلاص هستید و بعدش دوباره میام و همتون رو شرمنده تر میکنم. تو این مدت می خوام برم سراغ درس و مشق. آخه بابا امتحانها شروع داره میشه و منم این ترم هیچی نخوندم. می ترسم رئیس دانشگاه رو برای اخراجم از دانشگاه شرمنده کنم و منم چون نمیتونم شرمندگی کسی رو ببینم پس میرم و مثل بچه های گل از نوع مثبتش می شینم و درسمو میخونم. تازه شاید بخوام سروسامون هم بگیرم.خدا رو چه دیدید.

دفعه بعدی که بیام با کلی تغییرات میام و از حالا میگم که قالب حتما عوض میشه. یعنی الان قالب جدید آماده است و انشالله بعد امتحانات اونو کار ميذارم. در ضمن کلی تغييرات هم داره انجام ميشه که مطمئنم حالشو ميبريد. فقط  از همتون میخوام که منو دعا کنید. 

يه شعر داداشم  حسن ( امير) گفته که اينجا ميزارمش: 

 

                         صدا؛ صدای نياز و نوای يا مهدی (عج)

                     کجاست آن گل نرگس؛ چقدر يا مهدی (عج)؟؟
                              غبار جهل گرفتم چقدر تاريکم

                         مگر که راه نجاتم هميشه يا مهدی (عج)

 

خلاصه رفقا حلالم کنيد اگه ديگه برنگشتم. شايد عمرم به دنيا نبود. اگر چه ميگن که مال بد بيخ ريش صاحبش. اما من که مال بد نيستم. خيلی هم عاليم و توپ. کم ياب کم ياب. بعضی جاها هم ناياب. خلاصه التماس دعای شديد و حلال بودی.

      *********************

                               

خیلی وقتا میشه با یک حرکت مسیر زندگیت رو عوض کنی! .....

اگه خسته شدی از اینهمه خوابیدن , اگه دوست داری یه تکونی بخوری و یادت بیاد همه اون چیزایی رو که چند وقته واست روزمره شدن , اگه دوست داری برگردی , اما نمی دونی چطوری......

..... یه پیشنهاده.... از یک دوست..... به اینجا سر بزنین .... اگه به دلتون نشست , بسم الله......

 

http://etresib.persianblog.ir

 

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد..........

 

                              ************************

دوستتون دارم و خدانگهدار

 

 

   اللهم عجل لوليک الفرج

 

                   آمين