نشانه های ظهور در ایران - قسمت اول

یا محبوب

کو آشنای شبهای من کو

دیروز من کو فردای من کو

شهزاده من رویای من کو

کو هم قبیله .....

 

۱ـ    خیلی خسته شدم از دست کار. این روزها واقعا زیر فشار کار دارم خرد میشم. دعا کنید قدرت تحملم بره بالا چون واقعا کارها این روزها سخت شده.

۲ـ خیلی دلتنگم. حتما شما هم سفر میرید. این روزها همه دارن میرن سفر و حالشو می برن اما من طفلی باید کار کنم. فقط تو یکی از کاروانهای حج 28 نفر از فامیل ما بودند.  به غیر از خاله و دایی و عمه ها و خواهرم که جدا رفتند. خلاصه همه رفتن مکه و من تنها باید کار می کردم. عمه دیگه و عمو هم مشهدی شدند. اما من باز کار. هر کسی رو هم که تو وب دارم یه سفری رفته یا در حال سفره و یا می خواد بره سفر. خوش به حالتون. تازه همتون هم مشهد می رید. بابا منم مشهد می خوام. دارم می ترکم. بابا امام رضا ما رو هم بطلب دیگه. 

۳ـ این روها خیلی هم تنها شدم. عزیزترین فرد زندگیم هم تو سفره. حالا من موندم و تنهایی . من موندم و ....

۴ـ  قرار بود که از نشانه های ظهور در ایران بنویسم که قسمت اولش تقدیم به شما میشه. خیلی مختصر و فقط اونهایی که اسم شهری ازشون برده شده رو میگم....در مورد نشانه های ظهور در ایران خیلی مطلب هست. من تونستم تو این چند روز 411 نشانه رو پیدا کنم اما خیلی مختصر و مفید و فقط تعدادی از اونها رو میگم. این رو هم اضافه کنم که پیدا کردنشون کار ساده ای نیست. من تونستم فقط کتابهایی رو که در زمینه حضرت در طی این چند سال خوندم رو باز کنم و توی اونها دنبالشون بگردم. قبلا هم علامت زده بودم چون میدونستم روزی این نشانه ها رو در یک مکانی باز گو میکنم. پس حداقل دعام کنید تا بتونم در این زمینه بیشتر تلاش کنم. سعی میکنم که بر اساس حروف الفبا هم بگم تا بتونید نقاط رو راحت تر پیدا کنید. این توضیح رو هم بدم که بعضی از شهرها الان اسمشون تغییر کرده. مثلا تهران رو ری میخونیم و مشهد رو طوس و شیراز رو فارس و مازندران هم طبرستان که البته دوباره اسم قدیمش رو پیدا کرده .....  نکته دیگه ای که می مونه اینه که تمام سندهای این اخبار معتبر هست. اگر کسی می خواد که منبع اون رو بدونه اعلام کنه تا بهش بگیم منبعش از کجاست.... این شما و این هم نشانه ها:

****************************************

 

آبادان

امیر المومنین حضرت علی (ع) : در هنگام خروج دجال بهترین جا آبادان است که خواب رونده در آن همچون مجاهد در راه خداست و آن اول بقعه ایست که ایمان به عیسی (ع) آورد و زمانی می آید که مردم آرزو می کنند یک کاه در خشت خانه های آبادان بودند.

 

آذربایجان

رسول خدا (ص) : ترکها دو بار خروج می کنند در یکی آذربایجان را خراب می کنند و در دیگری به شط فرات حمله می کنند.

امام صادق (ع) : آتشی در آذربایجان ایجاد می شود که هیچ چیزی نمی تواند با آن مقابله کند. چون در آن زمان بودید، پلاسی از پلاسهای خانه خود باشید.

 

اصفهان

امیرالمومنین علی (ع) : چهار نفر از یاران حضرت از اصفهان هستند که نامهای آنها موسی ، علی ، عبدالله ، و غفلان است و در روایت دیگری فرمودند که یونس نیز از آنهاست.

رسول خدا (ص) : دجال از یهودیه اصفهان است که خروج می کند، پس اگر آن زمان را درک کردید پلاسی از پلاسهای خانه خود باشید. او به سمت کوفه می آبد، سپس جماعتی از مدینه و جماعتی از طور و جماعتی از یمین و جماعتی از قزوین به او ملحق می شوند.

حضرت علی (ع) : حسنی صاحب طبرستان با جمع کثیری از لشگریانش از سواره و پیاده خروج کند و به سمت نیشابور روند و آن جا را فتح کنند و دروازه های آن را تقسیم کنند، سپس به اصفهان برود و سپس به قم.

حضرت محمد (ص) : دجال را هفتاد هزار نفر از یهودیه اصفهان که رداهای مدور پوشیده اند متابعت می کنند.

 

اهواز

رسول خدا (ص) : در اهواز زلزله شود بطوری که خانه هایشان قبرهایشان شود . پس راهها خراب شود بطوری که احدی از شهری به شهری نرود.

حضرت علی (ع) : عرب بر عجم غالب شود و در اهواز به ظلم حکومت می راند.

 

ایران

یکی از علامتهای خروج سید حسنی از طالقان و دیلم است و فرموده از اخبار مستفاد می شود که سید دعوت به خود نمی کند، اما مثل پادشاه رفتار می کند و این در وقتی است که ایران پادشاهی نداشته باشد و جمهوری گردد و یا هرج  و مرج  و یا ملوک الطوایفی شود.

 

تبریز

امیر المومنین (ع) : گروهی از خراسان تبریز را مالک می شوند.

 

سجستان

حضرت علی (ع) : در سجستان جماعتی باشند که قرائت قرآن کنند و احکام قرآن را به کار نبندند و از اسلام چنان بیرون شوند که تیر از کمان، بر آن جماعت ریگ بارد و همه را بپوشاند.

 

سرخس

امیرالمومنین (ع) : در سرخس چنان زلزله عظیمی بیاید که مردمش از فزع بمیرند.

 

حلوان

حضزت علی (ع) : همانا بلایی بین همدان و حلوان واقع می شود و مردم از حلوان تا نهروان کشته می شوند و ملک دیلم ( مازندران ) توسط مردی عرب که فارسی زبان است فتح شده و از بین می رود و خوبان اهل آن زمان را بکشد و این اول ماجرا است.

 

ادامه دارد.....

 

 اللهم عجل لولیک الفرج

آمین

/ 0 نظر / 6 بازدید