محبت

                                              سلام

نميدونم چرا بعضی ها می خوان خودشون رو به آدم بچسبونن.مثلا يه نفر هست که مدام به ما ابراز محبت ميکنه.07.gif فکرتون جای بد نره همجنسيم .18.gif اما به  هر حال خودشو به ما می چسبونه.

شايد برا شما هم اتفاق افتاده باشه و ندونين که چه جوری ميشه اونو از خودتون جدا کنين. و البته شايد هم تونسين اونو جدا کنين.پس اگه موفق شدين خوش به حالتونه اما اگه نشدين.17.gif  متاسفم .

اما بعضی ها خوبه که به آدم بچسبن. البته اگه بچسبن.06.gif بذارين واضحتر بگم . بعضی آدما اگه بچسبن خوبه مثل معشوقه آدم07.gif07.gif  نمی دونين که چه کيفی داره . حالا اين معشوقه می تونه خيلی ها باشه. مثلا يه دختر و يا يه پسر . برا بعضی هم می تونه بالاتر از اين حرفا باشه . مثل يه آدم آسمونی که بهش امام زمان می گن.  من  نمی خوام در اين مورد بگم آخه خيلی وارد نيسم و می ترسم خراب کنم . اما چيزی که مهمه اينه که آدم بايد معشوق داشته باشه. و البته بی وفا هم نباشه. يه نفر که همدم آدم باشه .  همدم و همراز. شايد مهدی باشه. حتما هست . ميگی نه امتحان کن اونوقت می فهمی من چی می گم.  حالشو ببر03.gif

 

ترانه ها ٬ نچيده٬ رسيده٬ کال افتاد          ترانه عشق است که پيشتر در دلم افتاد

کسی به قامت يارم نظر نمی انداخت          همان زمان که شکستم نظر به او افتاد

ز کوی يار چو گذر کردم نشاط دل بشکست          در آن زمان که ديد چشم دگر به سوی يار افتاد

دلی شکسته و قد خميده در فراق يار اکنون          به غربتم٬‌اما نگاه يار کجا افتاد؟

هوايی دل شو که تا دلت بيند          چه می کشم بعد غصه ای که به دل افتاد

چه کس توان بود که شرح بر دلم آرد؟          که من خموش بودم و از غصه بر لبم افتاد

 

به هر حال يک نصيحت به تمام شما می کنم و اون اينه که به همه کس و در همه جا مهر ورزی کنيد. محبت بورزيد تا به شما محبت بورزند. اين رمز زندگيست.

راسی از شعر خوشتون اومد. مال خودم بودا. نريد جای ديگه به اسم خودتون بخونيدا مگرنه حسابی قاط می زنم اينجوری:12.gif12.gif حالا يکی نيس بگه مگه چی نوشته 18.gifبذاريد واسه خودش حال کنه11.gif02.gif17.gif 

دوستون دارم و اميدوارم زنده

باشين

                           23.gif23.gif23.gif23.gifخوش باشين23.gif23.gif23.gif23.gif

/ 2 نظر / 2 بازدید
ali

سلام دوست من.خوبه. اما خيلی احتياط کن.رفتن به اين وادی مثل حرکت روی يه تار مو هست.هر لحظه ممکنه با کله ناک اوت بشی . ولی ميدونم که شما زرنگتر از این حرفا هستید و اين بلا سرتون نمیاد نميشيد.

دلشاد

سلام ! ممنون از ابراز همدرديتون .موفق باشيد.