خدا حافظ پرشین بلاگ

یا محبوب

سالگرد آغاز حکومت حضرت ولیعصر (عج) مبارک باد

یه جمله ای میگم ... از دست پرشین بلاگ خسته شدم. از این اجاره نشینی و دربدری برا باز شدن صفحات. بالاخره خدا هم لطف کرد و ما هم صاحبخونه شدیم. اونم از نوع دات آی آرش. خلاصه هر کسی از ما بدی اینجا دید حلال کنه. از ۲۷ فروردین همراه با میلاد پیامبر رحمت در آدرس جدید سوشیانس می نویسم. هر زمان اسباب کشی کردم خبر میدم. فعلا که داریم اسبابامون رو جمع میکنیم برا رفتن از اینجا. امیدوارم اونجا هم بهمون سر بزنید.

راسی چند روز پیش رادیو جوان یه چیزی گذاشت شاخم پرید. فرشید منافی گوینده رادیو جوان داشت رخدادهای اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۴ رو میخوند که بحث انتخابات بود و حرفهای نامزدها رو با لهجه و ادای خودشون در آورد. چیزی که برام تعجب آور بود این بود که فرشید ادای آقای هاشمی رفسنجانی رو هم با همون لهجشون در آورد. ما خانوادگی تو ماشین بودیم که داشتیم گوش میدادیم و وقتی این تکه رو اجرا کرد هممون چشمامون گرد و گوشهامون سیخ شداصلا باور نمیکردیم که صدا و سیما هم اینطوری شده باشه. نه اینکه مسخره کنه هااااا. اما شما جمله‌‌‌ ‌(( تشکر میکنم از شما‌ )) رو با لهجه آقای هاشمی به یاد بیارید اونوقت میبینید من چی میگم. خلاصه من که کلی بهت زده و خنده ناک شده بودم. واقعا زرغامی داره رشد میکنه.

آقا ما رفتیم دیگه. خلاصه خونه جدید میبینمتون. آدرسش رو الان لو نمیدم. پست بعدی فقط آدرس وبلاگ جدید هست. باز هم به همین اسم حضرت سوشیانس .

التماس دعا

سبز باشید

می رسد از راه مردی از دیار آشنایی

بر زبانش مهربانی در نگاهش روشنایی

 

روشنایی می دهد خورشید را برق نگاهش

می گذارد آسمان هر روز پیشانی به راهش

 

می رسد مهدی، به دستش تیغ سرخ انتقام

تا بگوید پاسخی با لاله های انتظار

 

تا بگیرد زخمهای انتقام بیشمار

لا فتی الا علی لا سیف الا ذوالفقار

 

 

 

اللهم عجل لولیک الفرج

آمین

 

/ 0 نظر / 5 بازدید