شصت

سلام

نه از راهی که آمده ام خسته ام و نه از راه پیش رو هراس دارم. تنها نگران چشم هایت هستم که این روزها به پس و پیش رویم می نگرد و چشم هایم را نمی بیند.

عزیزترینم

به همین واژه های بی جان قسمت می دهم تا در حوالی چشمخانه ام به دنبال چیزی نگردی، که هر چه هست در عمق کور سوی چراغی ست که هر شب به یاد تو روشن می کنم و از مُرَکَبِ شب بر دل کاغذ سپید، نقش خیال تو را به تصویر می کشم.

امشب آسمان دلم ستاره باران است. پر از ستاره های مشرقی که به اِذنِ تو در کوچه شب به راه افتاده و به پا بوس ماه می روند. اما نمی دانند که ماه نورش را از خورشید وجود تو می گیرد.

برای لحظه های آخرینم در این ساعت شب دعا کن.

همین

/ 4 نظر / 18 بازدید
totya

سلام عزيزم بيا سيمرغ چــت با رومي عالي و امكانت ويژه منتظرتم باي حتما بیامرسی

ساقی

گفتند نمی شود او گفت می شود و من عاشق تو شدم هیچ چیز بی ارداه خدا ممکن نیست

کلاس داستان نویسی

با سلام: آغاز ثبت نام ترم جدید کلاس های آموزش داستان نویسی پیشرفته با حضور استاد ابوالفضل درخشنده در فرهنگسرای های سرو، شفق ، رسانه و دانشگاه صنعتی شریف. با ارایه مدرک معتبر مورد پذیرش و ارزشیابی در تمامی مراکز علمی و دولتی داخل و خارج کشور. علاقمندان برای شرکت در کلاس های فوق با معاونت آموزش فرهنگسرای های ذکر شده تماس حاصل نمایند. فرهنگسرای رسانه : میدان حضرت ولی عصر (عج) تلفن: 88890838 فرهنگسرای سرو : خ ولی عصر(عج) بالاتر از پارک ساعی . تلفن : 88651786 فرهنگسرای شفق : خ یوسف آباد . تلفن : 88712839 دانشگاه صنعتی شریف : خیابان انقلاب اسلامی – نرسیده به میدان آزادی . تلفن: 66165821 لطفا جهت دریافت کتاب های آموزش داستان نویسی پیشرفته از لینک زیر استفاده فرمایید. با تشکر http://derakhshandeh.org/Payments.aspx